Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Antivirus Eset File Security for Windows Server
- Număr anunț
- DA21973729
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI RO2503378)
- Furnizor / câștigător
- NWO GROUP SRL (CUI RO15812669)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528 RON
- Valoare atribuită
- 528 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 13:14
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
528 RON
din 528 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro