Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE HYUNDAI ACCENT

Număr anunț
DA21981918
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Dolj (CUI 9822170)
Furnizor / câștigător
AUTOTEILE SRL (CUI RO15157543)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.298,32 RON
Valoare atribuită
2.298,32 RON
Data publicării
07.12.2018 09:08
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.298,32 RON

din 2.298,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.