Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMPICILINA 1g flacon cu pulbere pt. solutie injectabila/ Ampicillinum | ANTIBIOTICE

Număr anunț
DA21981809
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33650000-1 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
07.12.2018 09:05
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.