Acasă · Licitații
· Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea materialelor dure (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURGHIU SDS PLUS 16X150X210
- Număr anunț
- DA21979321
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- SC Delita Impex Industrial Tools SRL (CUI RO18003085)
- Cod CPV
- 42675000-8 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea materialelor dure (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36,53 RON
- Valoare atribuită
- 36,53 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 16:13
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,53 RON
din 36,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro