Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie Mercedes Sprinter

Număr anunț
DA21979314
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI RO11331727)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
883,09 RON
Valoare atribuită
883,09 RON
Data publicării
06.12.2018 16:12
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

883,09 RON

din 883,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.