Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE LA 40.000 KM APIA CJ BACAU - BC 96 API

Număr anunț
DA21976521
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Bacau (CUI 20746669)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
937,46 RON
Valoare atribuită
937,46 RON
Data publicării
06.12.2018 14:33
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

937,46 RON

din 937,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.