Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii si consumabile (lubrifianti)
- Număr anunț
- DA21985260
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE REGHIN (CUI 13421192)
- Furnizor / câștigător
- VASMESTERA SRL (CUI 15564750)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150,36 RON
- Valoare atribuită
- 150,36 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 10:46
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150,36 RON
din 150,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro