Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAM.14.00-20 V3.02.14 KABAT

Număr anunț
DA21978903
Autoritate contractantă
COMUNA CALARASI (CUI 5001910)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,10 RON
Valoare atribuită
233,10 RON
Data publicării
06.12.2018 15:50
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,10 RON

din 233,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.