Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TRANSPORT LEMN DE FOC

Număr anunț
DA21977545
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,66 RON
Valoare atribuită
159,66 RON
Data publicării
06.12.2018 15:04
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,66 RON

din 159,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.