Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOLIE POLIETILENA ALIMENTARA LATIME 45-50 CM. LUNGIME 300 METRI LA ROLA
- Număr anunț
- DA21979787
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,94 RON
- Valoare atribuită
- 179,40 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 17:06
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 18:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,40 RON
din 143,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro