Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aracet, adeziv, pistol de lipt, ipsos

Număr anunț
DA21980717
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42661100-8 · Echipament de lipire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,77 RON
Valoare atribuită
340,77 RON
Data publicării
07.12.2018 08:14
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,77 RON

din 340,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.