Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSM-Construire statie producere oxigen-in incinta Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste

Număr anunț
DA21988809
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
Q TEST SA (CUI RO16310091)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
07.12.2018 12:21
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.