Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE HUSQVARNA

Număr anunț
DA21971200
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,56 RON
Valoare atribuită
786,56 RON
Data publicării
06.12.2018 11:59
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,56 RON

din 786,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.