Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie emitatoare-receptoare
- Număr anunț
- DA21989806
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI RO24205178)
- Cod CPV
- 31711110-7 · Emitatoare-receptoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.560 RON
- Valoare atribuită
- 116.560 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 12:49
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116.560 RON
din 116.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro