Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat cu inverter VORTEX A1818FA, 18000BTU/h, A++/A+, kit instalare inclus

Număr anunț
DA21981273
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" STEI (CUI RO4593431)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.443,38 RON
Valoare atribuită
5.443,38 RON
Data publicării
07.12.2018 08:44
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.443,38 RON

din 5.443,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.