Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii electronice

Număr anunț
DA21979862
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
06.12.2018 17:22
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.