Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spectacol cu ocazia sfarsitului de An 2018 ''Obiceiuri in sat de jucat si colindat''
- Număr anunț
- DA21972712
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
- Furnizor / câștigător
- PRO SINCRON SRL (CUI 21906342)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.850 RON
- Valoare atribuită
- 9.850 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 12:43
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.850 RON
din 9.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro