Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cerere acordare indemniz. cresterea copilului
- Număr anunț
- DA21987512
- Autoritate contractantă
- COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
- Furnizor / câștigător
- TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30 RON
- Valoare atribuită
- 30 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:44
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30 RON
din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro