Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FEROLA 37 mg+Augmentin 1g+Tarosin x 20 cpr+Co-Prenessa 4 mg+Alprazolam 0.25 mg+Anafranil 25 m+Benzoa
- Număr anunț
- DA21985452
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.870,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.870,04 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 10:51
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.870,04 RON
din 1.870,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro