Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola prosop hartie, 2 straturi

Număr anunț
DA21987320
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE IASI (U.M. 0972) (CUI 24824573)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,25 RON
Valoare atribuită
132,25 RON
Data publicării
07.12.2018 11:38
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,25 RON

din 132,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.