Ofertă refuzată Cumpărare directă

Paine rustica

Număr anunț
DA21915026
Autoritate contractantă
GRADNITA PP NR 32 TIMISOARA (CUI 29155917)
Furnizor / câștigător
PÂINEA CASEI PCP SRL (CUI RO27831605)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.669,80 RON
Valoare finală
1.669,80 RON
Data publicării
03.12.2018 09:40
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
08.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.