Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PT CONSTRUCTII
- Număr anunț
- DA21992151
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,05 RON
- Valoare atribuită
- 246,05 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:54
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246,05 RON
din 246,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro