Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor Smart LED, wi fi, lan ,FHD, 109 cm, Full HD, Android, kit de instalare inclus

Număr anunț
DA21991563
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BILINGV „ITA WEGMAN” (CUI 24027275)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
07.12.2018 13:37
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.