Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CIOCAN ROTOP+ MANDR PANZER 800W RH-2607Z
- Număr anunț
- DA21991377
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA " NICOLAE MILESCU SPATARUL" VASLUI (CUI 4226397)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,24 RON
- Valoare atribuită
- 209,24 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:32
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,24 RON
din 209,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro