Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA GAURIT 2AC 14,4V LI PANZER YT7209

Număr anunț
DA21991169
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA " NICOLAE MILESCU SPATARUL" VASLUI (CUI 4226397)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,39 RON
Valoare atribuită
287,39 RON
Data publicării
07.12.2018 13:26
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,39 RON

din 287,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.