Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu hdmi 1,8m

Număr anunț
DA21991043
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGĂLNICEANU (CUI 23860845)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,22 RON
Valoare atribuită
25,22 RON
Data publicării
07.12.2018 13:23
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 17:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,22 RON

din 25,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.