Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda adeziva netesut 20cmx10m Help Pore/tip OMNIFIX perforata/Leucoplast pe suport netesut20cmx10m
- Număr anunț
- DA21991408
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:33
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540 RON
din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro