Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat
PULPA DEZ
- Număr anunț
- DA21993907
- Autoritate contractantă
- gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457,50 RON
- Valoare atribuită
- 442,50 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2018 15:00
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 16:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
442,50 RON
din 457,50 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.