Ofertă acceptată Cumpărare directă

Subler digital de exterior-unteior, cu tije de adancime, 0-150mm

Număr anunț
DA21993367
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
Furnizor / câștigător
SMART TRADE SRL (CUI RO18494225)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,28 RON
Valoare atribuită
259,28 RON
Data publicării
07.12.2018 14:36
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,28 RON

din 259,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.