Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie USB Kingston DataTraveler SE9 G2, 64GB, USB 3.0, Metalic [DTSE9G2/64GB]
- Număr anunț
- DA21992921
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE STIINTE ASTRONOMICE BAIA MARE (CUI 33350037)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67,64 RON
- Valoare atribuită
- 67,64 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 14:20
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67,64 RON
din 67,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro