Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capse 24/6, 1000buc/cut Omnipress 30 (30coli), Rapid
- Număr anunț
- DA21991155
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24,60 RON
- Valoare atribuită
- 24,60 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:26
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24,60 RON
din 24,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro