Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Statie de comanda si control, Sistem fotovoltaic flexibil
- Număr anunț
- DA21990606
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- AERODRONE SRL (CUI 32973827)
- Cod CPV
- 35613000-4 · Vehicule aeriene fara pilot (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.000 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:10
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.000 RON
din 31.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro