Ofertă refuzată
Cumpărare directă
GENERATOR AER CALD ELECTRIC CIRCULAR MASTER 30kW 380V
- Număr anunț
- DA21911434
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
- Cod CPV
- 39721310-8 · Generatoare de aer cald (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.547,68 RON
- Valoare finală
- 5.547,68 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 17:45
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.