Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie detergenti spalatorie auto
- Număr anunț
- DA21916197
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- ADROM SERVICE CARWASH S.R.L. (CUI RO29225370)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.006,45 RON
- Valoare finală
- 1.006,45 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:16
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.