Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare pentru recertificarea Sistemului de Management al Calitatii conf. ISO 9001:2015

Număr anunț
DA21993220
Autoritate contractantă
Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
Furnizor / câștigător
AJA CERT SRL (CUI RO21611503)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
07.12.2018 14:30
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.