Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare, incarcare stingator tip P6

Număr anunț
DA21989711
Autoritate contractantă
Teatrul pentru Copii si Tineret Vasilache (CUI 8613930)
Furnizor / câștigător
STING SRL (CUI RO13783214)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195 RON
Valoare atribuită
195 RON
Data publicării
07.12.2018 12:46
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195 RON

din 195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.