Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de verificare a proiectelor tehnice cu verificator atestat MLPAT

Număr anunț
DA21915488
Autoritate contractantă
Comuna Balcauti (CUI RO4441298)
Furnizor / câștigător
DRUART S.R.L. (CUI 34146516)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
03.12.2018 09:56
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
08.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.