Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun vizitator Taurus

Număr anunț
DA21992866
Autoritate contractantă
R 13811802 DIRECTIA GENERALA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2
Furnizor / câștigător
"GLOBAL NETWORK" SRL (CUI RO14962978)
Cod CPV
39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080 RON
Valoare atribuită
2.080 RON
Data publicării
07.12.2018 14:18
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.080 RON

din 2.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.