Ofertă acceptată Cumpărare directă

SV103-511-LSB ,USB 1.0 or 2.2, 25mW receiver, with fastener, CD-ROM with Smart-Vue client software

Număr anunț
DA21991929
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
39711120-6 · Congelatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.660 RON
Valoare atribuită
5.660 RON
Data publicării
07.12.2018 13:48
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.660 RON

din 5.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.