Ofertă acceptată Cumpărare directă

UMBRELA PLOAIE MINI PRIMO UNI

Număr anunț
DA21987636
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39295200-8 · Umbrele de ploaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221,22 RON
Valoare atribuită
1.221,22 RON
Data publicării
07.12.2018 11:47
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221,22 RON

din 1.221,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.