Ofertă acceptată
Cumpărare directă
service sisteme acces
- Număr anunț
- DA21989015
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean pentru Promovarea Turismului si Coordonarea Activitatii de SALVAMONT Bacau (CUI 31988145)
- Furnizor / câștigător
- Simon Cornel Cristian (CUI 37450195)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.392 RON
- Valoare atribuită
- 6.392 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 12:27
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.392 RON
din 6.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro