Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INSTALATII SANITARE

Număr anunț
DA21993276
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GASPAR ANDRAS COMUNA BIHARIA (CUI 20210910)
Furnizor / câștigător
INSTAL CASA SRL (CUI RO14666999)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.988,32 RON
Valoare atribuită
6.988,32 RON
Data publicării
07.12.2018 14:32
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.988,32 RON

din 6.988,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.