Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUBLER 150MM /0,02 LT15110

Număr anunț
DA21993171
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,73 RON
Valoare atribuită
45,73 RON
Data publicării
07.12.2018 14:28
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,73 RON

din 45,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.