Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combina frigorifica Arctic AK54305+, 291 l, Clasa A+, H 181.4 cm, Alb

Număr anunț
DA21991564
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "ARMAND CALINESCU (CUI 4122302)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894,95 RON
Valoare atribuită
894,95 RON
Data publicării
07.12.2018 13:37
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

894,95 RON

din 894,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.