Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOILER ELECTRIC ATLANTIC O'PRO PT INCALZIRE ACM, 150L, 2200W si VAS EXPANSIUNE PT HIDROFOR, VERTICAL

Număr anunț
DA21989056
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI RO24913000)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44621200-1 · Boilere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.436,98 RON
Valoare atribuită
1.436,98 RON
Data publicării
07.12.2018 12:28
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.436,98 RON

din 1.436,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.