Ofertă refuzată Cumpărare directă

Schimb filtre twist - RO DW

Număr anunț
DA21925219
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Furnizor / câștigător
NOBEL SERVICE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 26350158)
Cod CPV
45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,29 RON
Valoare finală
235,29 RON
Data publicării
03.12.2018 14:33
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
08.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.