Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de resetare/reprogramare/repunere in functiune sistem securitate
- Număr anunț
- DA21986555
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”OANA-DIANA RENEA” FOCSANI (CUI 9725100)
- Furnizor / câștigător
- UMO SERV SRL (CUI RO4908386)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:20
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro