Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii lucrari de mentenanta

Număr anunț
DA21921914
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
DEPISTO STAR SRL (CUI RO13651760)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.798,92 RON
Valoare finală
1.798,92 RON
Data publicării
03.12.2018 12:59
Data finalizării
07.12.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.