Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR OPTOMA W402 +ACCESORII

Număr anunț
DA21976442
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC NICOLAE IORGA PASCANI (CUI 13323054)
Furnizor / câștigător
ULTRA - PRO SRL (CUI RO30074344)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.697,48 RON
Valoare atribuită
11.697,48 RON
Data publicării
06.12.2018 14:31
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
08.12.2018 16:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.697,48 RON

din 11.697,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.