Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei pompa vid VPOP/VPOQ
- Număr anunț
- DA21991649
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI RO8508803)
- Cod CPV
- 09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89,08 RON
- Valoare atribuită
- 89,08 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:39
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89,08 RON
din 89,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro